Pakalpojumi

Klīnika Headline ir vienīgā specializētā ausu, kakla un deguna slimību (LOR) privātklīnika Latvijā. Strādājam jau kopš 2009.gada. Pacientiem nodrošinām pilnu diagnostisko un ārstniecisko pasākumu spektru LOR slimību ārstēšanai. Saudzīgi operējam.

LOR slimības nereti sasitās arī ar citām saslimšanām, tāpēc klīnikā strādā arī alergologs, gastroenterologs, neirologs, fizioterapeits un psihiatrs.

Lielu uzmanību veltām krākšanai un miega traucējumu ārstēšanai.  Pacientiem ar miega apnoe nodrošinām konsultāciju ar miega speciālistu, polisomnogrāfiju klīnikā un piedāvājam ķirurģiskus risinājumus.

Rūpējamies arī par medicīnas attīstību - Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes studenti un rezidenti apgūst LOR specialitāti klīnikā Headline.

Klīnikas Headline speciālistu kompetenci un personāla attieksmi augstu novērtē pacienti. Mūsu klīnikas pacientu skaits arvien pieaug, jo mēs rūpējamies lai ikviens pacients justos saprasts un uzklausīts, lai pacients izprot gan ārsta teikto, gan manipulāciju un izmeklējumu nozīmi.

Mēs rūpējamies par Jūsu veselību.

Klīnikas HEADLINE komanda.

3D PANORĀMA

Kalnciema iela 98, Rīga, LV1046
Telefons reģistratūrā
67473045, 25511144
e-pasts: info@headline.lv

Kā mūs atrast un rekvizīti

ipass

Klīnika pieejama pacientiem ar kustību traucējumiem. Pacienta pavadonis ratiņkrēslu var saņemt piesakoties klīnikas reģistratūrā vai zvanot pa tālruni 67473045 darba dienās no 9.00 līdz 18.00 un sestdienās no 9.00 līdz 14.00.

(Pievērsiet uzmanību - pēc Jāņiem sestdienās nestrādāsim. Darbu sestdienās atsāksim augustā)